Ürünlerimizi incelemek ve kolayca satın almak için mağazamızı ziyaret edin!

Alan Spreyleri Ne İşe Yarar?

Alan spreyleri, yürüyen haşerelerin bulunduğu, zemindeki bir alana püskürtüldükten sonra, zeminin yüzeyinde kalıntı olarak ince bir tabaka oluşturur ve bu prensiple çalışır. Zemin yüzeyinde yürüyen haşerelerin bacaklarını ve vücutlarını kaplar ve böylelikle ilacı doğrudan vücutlarına almış olurlar ve böcekler bu ilacın etkisiyle kısa bir süre içinde etkisiz hale gelir.

İlacın öldürme hızı, böceklere püskürtülen ilaç miktarına ve böceklerin bu ilaca olan duyarlılıklarına göre etkisiz hale gelmeleri değişiklik göstermektedir. Ancak yeni püskürtülmüş bir zemin yüzeyinde bile, böcekler zemin yüzeyinden fazla ilaç almadıklarından dolayı böceklerin etkisiz hale gelmesi dakikalar veya saatler süreceği için ev sahiplerinin, zemin yüzeylerinde hiçbir etkisi olmaksızın hareket halinde görmeleri mümkündür.

Ancak, böceklerin yeteri kadar ilacı aldığını düşünürsek, sonunda etkisiz hale geldiklerini görebilirsiniz.

Not: Alan spreyleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz ve 3D korumalı ödeme sistemiyle ödeme yapabileceğiniz AntiPest Market e-ticaret web sitemizden bu ürünlerden satın alabilirsiniz.

Alan Spreyleri Nasıl Kullanılır? – Kullanımı

Alan spreyi ürünlerini kullanmadan önce ve kullanım esnasında çalkalamak ilacın etkisini en üst düzeye çıkaracaktır. İlaç şişenin içinde eşit miktarda dağılmamışsa, şişenin içinden eşit düzeyde bir doz çıkmayacaktır. Her ürün aynı özelliklerde olmadığından dolayı böcek ilaçları diğer ürün türlerine kıyasla daha çabuk “çözüldüğü” için diğer ürün türlerinden ekstra daha fazla çalkalama işlemi gerektirir.

Alan spreyi kullanımı hakkında da biraz bilgi verelim.

Yeterince geniş bir alana püskürtme sağlayın: Alanın dış çevresine püskürtme yaparken, genel olarak 1 metre yukarından ve 1 metre uzaktan püskürtme işlemini yapabilirsiniz. Bu işlem, uyguladığımız bu alan üzerinde hareket halinde olan böceklerin daha etkili bir şekilde doz alması ve etkisini göstermesi için uygulanan bir yöntemdir.

Eşit bir ölçüde, eşit bir alana kapsama sağlayın: Ürünü doğru miktarda (ürünün etiketinde tavsiye edilen miktarda) uyguladığınızdan ve eşit bir alana kapsama sağladığınızdan emin olmalısınız.

Gerektiğinde yeniden uygulayın: Ortalama her ev için yılda iki defa iç ve dış olarak adlandırdığımız mekan ilaçlaması böcekleri uzak tutmak ve etkisiz hale getirmek için yeterlidir.

Alan Spreyleri Türleri Nelerdir?

Alan spreyleri türleri iki çeşittir:

  • Kapalı Alan Spreyleri
  • Açık Alan Spreyleri

Kapalı alan spreylerine örnek olarak: Mustoxam 10 SE (500ml), Icon 10 CS (500ml), Deepest Süspansiyon Konsantre (500ml)

Açık alan spreylerine örnek olarak: Rok Kar (250ml), Rok Cyper EC (250ml)

Alan spreylerimizin çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi için AntiPest Market web sitemizi inceyebilirsiniz.

Alan Spreyleri

Alan Spreyleriyle ile İlgili S.S.S.

Alan spreyi ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Alan spreylerini buraya tıklayarak AntiPest Market web sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Toptan alan spreyi satışı yapıyor musunuz?

Evet yapıyoruz. Bize iletişim sayfamızdan ulaşarak bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Alan Spreyleri hakkında bilgi Alan Spreyi ürünlerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    × WhatsApp İletişim