Ürünlerimizi incelemek ve kolayca satın almak için mağazamızı ziyaret edin!

Haşere İlaçlama Hizmeti

Sivrisinek, karasinek türü uçkun haşerelerden, yürüyen haşerelerin ilaçlamasına kadar geniş bir faaliyet alanına sahip haşere ilaçlama hizmeti ile yaşam mekanları artık çok ferah.

Siteler, şirket ve ofisler yanında, pastane, lokanta ve kafeteryaların bütün haşere kontrol işlemi, profesyonel anlayış ile yapılmaktadır. Yaz sıcaklarının kendini iyice hissettirmesi ile park, bahçe ve açık yerlerde dinlemek isteyenlerin haşerelerden duyduğu rahatsızlık oldukça fazladır. Bahçe ilaçlama ile başlayan açık alan haşere ilaçlama hizmetinde tüm zararlılar, kontrol altına alınır.

Ağaçlardan ve sulak noktalardan başlayarak çevreye saçılan haşereler ile mücadeleyi başarı ile sürdürmek zor ve uzmanlık gerektiren bir husustur.

Not: Haşere ilaçları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz ve 3D korumalı ödeme sistemiyle ödeme yapabileceğiniz AntiPest Market e-ticaret web sitemizden bu ürünlerden satın alabilirsiniz.

Haşere İlaçları Nerede Satılır? – Satan Yerler

Bu ilacı marketlerden, bakkal, eczane ve tarım ilaçlarını satan yerlerde bulabilirsiniz. Ancak bu ilaçların çoğu etkili değildir. Market, eczane ve bakkal tarzı yerlerde bulunan genel haşere ilacı formunda kokulu veya diğer toksit maddeleri ile zenginleştirilmiş basit kullanımlı ilaçlardır.

Biz AntiPest olarak, toptan ve perakende satışımızı yaptığımız AntiPest Market web sitemiz üzerinden sizlere bunu güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Üstelik bahsettiğimiz gibi eczane ve bakkal tarzı yerlerde satılan ilaçlara göre daha kaliteli ve nokta atışı ürünleri size danışmanlığını da yaparak sunabiliyoruz. Danışmanlık için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haşere İlacı Bayer Marka Ürünler

Bayer K-othrine All Haşere Sprey 1 Lt.

Etkili olduğu haşereler: Kalorifer böceği, hamam böceği, sivrisinek, karasinek, pire, tahtakurusu, karınca, örümcek, tatarcık, çıyan ve salyangoz.

Haşere İlaçları

Haşere İlaçları ile İlgili S.S.S.

Haşere ilaçları ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Haşere ilaçları ürünlerini buraya tıklayarak AntiPest Market web sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Toptan haşere ilacı satışı yapıyor musunuz?

Evet yapıyoruz. Bize iletişim sayfamızdan ulaşarak bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Alan Spreyleri hakkında bilgi Alan Spreyi ürünlerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    × WhatsApp İletişim