Ürünlerimizi incelemek ve kolayca satın almak için mağazamızı ziyaret edin!

İlaçlama Pompası

İlaçlama işleminin yapılabilmesi için üretilen sistematik bir mekanizmaya sahip aletleri genel olarak ilaç pompası olarak nitelendirebiliriz. İlaç pompası sayesinde, hazırlanan ilaç karışımı amacına uygun bir şekilde kullanılır. Bu amaç,  

 • istenmeyen ot,
 • hayvan ya da 
 • hastalık

olabilir. Bu bilgiden hareketle ilaç pompasının sadece bahçede ya da tarımsal üretimde kullanılmadığını ifade edebiliriz. Ayrıca ev iç ilaçlama işlemlerinde de ilaç pompası kullanabilirsiniz. İlaç pompası ile müdahale sonrasında, kısa süre içerisinde probleminizden kurtulabilirsiniz. Bu anlamda kullanım amacınıza göre kullanacağınız ilaç pompası modelleri değişebilir.

Kullanım amacına göre sahip olduğunuz farklı ilaç pompası modelleri olabilir. Geniş kullanım alanı için büyük hazneli bir ilaç pompasına ihtiyaç duyarken, daha küçük alanlar için küçük hazneli bir ilaç pompası kullanabilirsiniz.

İlaç Pompası Modelleri Nelerdir?

İlaçlama işlemi için amacına uygun olarak seçilen bir ilaç pompası modelini satın almalısınız. Bu nedenle ilk olarak kullanım amacınızı belirlemeli ve daha sonra kullanım amacınıza uygun bir ilaç pompası satın almalısınız.

Bu çeşitler; 

 • Akülü ilaçlama pompası
 • Benzinli ilaçlama pompası
 • Sırt ilaçlama pompası

Kişisel Koruyucu Ekipmanları

 • İş ayakkabısı
 • Bot
 • Tam yüz solunum koruyucuları
 • Yüz Siperliği
 • Gözlük
 • Maske

Kemirgen İstasyonları

Fare istasyonları, kapalı kapanlar oldukları için bunun önüne geçer. Giriş ve çıkış delikleri bulunan kemirgen istasyonları, içerideki zehirli yemleri farelerin yedikten sonra oradan ayrılmalarına imkan verir. Karanlık bir ortam yaratarak farelerin kendilerini tedirgin hissetmeden yemlere yönelmelerini sağlar.

Fareler açık kapanlara ve tedirgin edici mekanlara yaklaşmadıkları için fare kutusu daha güven verici bir yöntemdir.. İçine yerleştirilen zehirli yemi rutubetten, rüzgardan ve yağışlardan korur. Böylece bozulmasını önler. İnsanların, çocukların ve diğer hayvanların fare zehri ile temas etmesini önlemek için fare istasyonları kilitli tutulurlar. Eğer bir ilaçlama firması tarafından yerleştirilmişlerse anahtarları sadece görevli teknisyenlerde bulunacağı için başka kimse içine erişemez. Fare istasyonundaki zehirli yemi yiyen fareler, genellikle 3-5 gün içerisinde ölürler. Bu bakımdan fare istasyonu sık sık kontrol edilmeli ve yemlerin tüketilip tüketilmediğini kontrol etmek gerekir.

Sonik Ultrasonik Kovucu Cihazlar Nedir ?

Sonik Ultrasonik kovucu cihazların etkili olduğu canlı türlerine göre çeşitleri vardır. Bu cihazlar  kedi, köpek, ayı, kurt, çakal, tilki, kuş, fare, haşereler vb. bir çok canlıda etkilidir. Sonik ultrasonik hayvan kovucular, fare haşere kovucular hedef canlı dahil olmak üzere hiçbir canlıya zarar vermez .  Ultrasonik kovucu cihazlar yüksek frekanslı ses dalgaları ile hedef canlıyı alandan uzak tutar.

İlaçlama Ekipmanları ile İlgili S.S.S.

İlaçlama ekipmanlarını nasıl satın alabilirim?

İlaçlama ekipmanlarını buraya tıklayarak AntiPest Market web sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Toptan ilaçlama ekipmanları satışı yapıyor musunuz?

Evet yapıyoruz. Bize iletişim sayfamızdan ulaşarak bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İlaçlama Ekipmanları hakkında bilgi İlaçlama Ekipmanlarına ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  × WhatsApp İletişim