Ürünlerimizi incelemek ve kolayca satın almak için mağazamızı ziyaret edin!

Karasinekleri Ne Kovar?

Karasinekleri ne kovar diye internette bir çok aratma yapılıyor. Profesyonel karasinek ilaçları dışında daha küçük ortamlar için daha pratik çözümler de mevcuttur. Bunlardan bazılarını aşağıda sizler için sıraladık.

Karasinekler lavanta ve okilüptüs kokusunu sevmezler. Lavanta, okaliptüs ve çay ağacı yağı ile kendi karasinek kovucunuzu hazırlamak için aşağıdaki talimatları uygulayabilirsiniz.

 • Lavanta yağı
 • Okaliptüs yağı
 • Çay ağacı yağı

Nane yağı bir diğer karasinek kovucu etkisi olan doğal üründür. Ayrıca hoş kokusu içinizi ferahlatacaktır.

 • Nane yağı
 • Zeytinyağı

Yüzyıllardır kullanılan bir diğer doğal karasinek kovucu karışım ise elma sirkesi bazlı olandır.

 • Elma sirkesi
 • Biberiye yağı
 • Lavanta
 • Karanfil

Karanfilin kokusu sinekler tarafından sevilmeyen bir kokudur. Karanfili kullanarak ortamdan karasinekleri uzaklaştırabiliriz.

Bununla birlikte fesleğen, nane, defne gibi bizim kokusunu çok sevdiğimiz bitkiler karasinekler tarafından sevilmemektedir.

Not: Karasinek ilaçları hakkında daha detaylı bilgi almak ve 3D korumalı ödeme sistemiyle ödeme yapabileceğiniz AntiPest Market e-ticaret web sitemizden bu ürünlerden satın alabilirsiniz.

Karasinek İlacı Pireyi Öldürür mü?

Sivrisinek, karasinek, hamam böceği, karınca, bit, pire, mayt (mite), akar, tahtakurusu, örümcek, kene, akrep gibi böceklere karşı 3 aya kadar kalıcı öldürme ve uzaklaştırma etkisine sahip genel böcek ilacıdır.

Chrysamed Insektisit, PBO, solvent ve diğer petrol türevi tehlikeli çözücüler içermeyen geniş spektrumlu kullanıma hazır bir böcek ilacıdır. Kokusuzdur, leke bırakmaz. Herkes tarafından maske ve koruyucu ekipman kullanmadan uygulanabilir.

Chrysamed Insektisit uygulaması da diğer böcek ilaçlarından farklıdır. Böceklerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği her yere bol miktarda ve mümkün olan en ince ayarda püskürtülerek uygulanır. Normalde tek bir uygulama yeterlidir. Fakat uzun zaman devam eden ve direnç oluşmuş sorunlu durumlarda 2-3 günde bir, haşereler tamamen kayboluncaya kadar uygulamanın tekrar edilmesi gerekebilir.

Kısacası karasinek ilacı pireyi öldürür mü sorusunun cevabı evet etkisiz hale getirir.

Karasinek İlacı Sprey Halinde

Karasinek ilacı sprey halinde piyasada bulunmaktadır. Ancak profesyonel alanlarda yapılacak işlemler için ilaçlama pompası yardımıyla ilacınızı sprey halinde kullanabilirsiniz.

Karasinek İlacı Güve Öldürür mü?

Karasinek ilaçlarının güve öldürme gibi bir etkisi bulunmamaktadır. Her haşereye özel ilaç kullanmanızda fayda vardır. İsmini bilmediğiniz haşereler için hangi ilacı kullanacağınız konusunda bilgi sahibi değilseniz, bize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En Etkili Karasinek İlacı

En etkili karasinek ilacı, piyasadan ve kullanıcıların yorumları da göz önünde bulundurularak, Agita10 Wg karasinek ilacıdır. Bu ilaç bilindik haşere ilaçları çalışma mantığından daha farklı hareket eden ve sadece karasinek mücadelesi için üretilmiş özel bir üründür. Etken maddesi tüm dünyada ergin karasinek mücadelesinde en başarılı üründür.

Karasinek İlaçları ile İlgili S.S.S.

Karasinek İlacı ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Karasinek ilaçlarını buraya tıklayarak AntiPest Market web sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Toptan karasinek ilacı satışı yapıyor musunuz?

Evet yapıyoruz. Bize iletişim sayfamızdan ulaşarak bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Karasinek İlacı hakkında bilgi Karasinek ilacı ürünlerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  × WhatsApp İletişim